Werma

werma_logo

WERMA Signaltechnik yra pirmaujantis garsinių ir optinių prietaisų gamintojas pasaulyje. Kompanija siūlo ateities technologijas šiandien. Signaliniai įtaisai užtikrina saugią darbo aplinką ir  efektyvų jo atlikimą prie staklių, gamybinėse patalpose ar pastatuose.

WERMA gamina ir tobulina elektrinius prietaisus jau daugiau nei 60 metų. Signaliniai prietaisai skirti įspėti žmones, indikuoti staklių ar kompiuterių darbą. Disponuodama virš 3500 pozicijų, kompanija siūlo sprendimus įvairiems pritaikymams.

Jų gaminami plastikiniai komponentai, elektronika, įrankiai, prietaisai ir sistemos atitinka vokišką kokybę. Dėl nesudėtingų ir išmanių gamybos procesų kompanija užtikrina lankstumą ir greitą patiekimą.

WERMA turi DIN EN ISO 9001: 2008 sertifikatą , o gaminių kokybė nuolat griežtai testuojama. Tai užtikrina gerą  visų gaminių patikimumą.

Kompanijos variklis, dėl kurio įgyjamas technologinis pranašumas yra inovacijos. WERMA sistematiškai atlieka pagrindų tyrimus, o taip pat pritaikant šiuolaikiškiausius metodus ir pateikiami produktai pagal specialų užsakymą.

Savo akustinėje ir optinėje laboratorijose kompanija testuoja ir tikrina naujus produktus. Suteikti patentai, apdovanojimai už dizainą ir klientų įvertinimai įrodo naujovių ieškojimo sėkmę.

Oficialus puslapis: Werma

2016.06.16

Categories: