Pflitsch Uni-Dicht® 50-metų

kabelio įvadas UNI-Dicht

1965, Vokietijoje, kabelių sandarinimo gamintojas <h2>PFLITSCH </h2> pristatė kabelio įvadą UNI-Dicht®, kuris gali būti vadinamas pirmuoju kabelio sandarikliu. Taigi nenuostabu, kad PFLITSCH išradimas dabar plačiai naudojamas įvairiose pramonės šakose, kaip automobilių, mašinų gamybos ar energetikos sektoriuje.

Tobutinant UNI-Dicht® greitai buvo pasiūlyti moduliniai kabelio sandariklio sprendimai: prijungtos kabelio apsaugos žarnos, kampiniai sandarikliai ir apsaugos nuo kabelio nusilankstymo, įvairūs tarptautiniai sriegiai, EMC versijos, sandarikliai keliems kabeliams, bei pritaikyti sprogiai zonai. UNI-Dicht® modulinė sistema dabar išsiplėtė iki daugiau nei 6000 komponentų.

Net po 50 metų UNI-Dicht® serija atnaujinta labiau nei bet kada. Kylant pramonės reikalavimams dėl aukštos kokybės ir specialaus pritaikymo šiandien PFLITSCH gali pasiūlyti UNI Dicht® sandariklius nuo  M4 iki M120. Sandariklio dalys yra gaminamos iš žalvario, nerūdijančio plieno, cinko ir aliuminio, taip pat plastikų – PVDF ir PA 6-3. O sandarinimo įdėklai gaminami iš aukštos kokybės TPE-V arba silikono. Taip pat šiuo metu vis populiarėjantys – išardomi sandarikliai UNI Flange® ir UNI Split Gland®, kurie sukurti kabelių su jungtimis sandarinimui.


Plačiau apie UNI-Dicht® asortimentą ir pritaikymą jūsų poreikiui rasite PDF kataloge, arba tiesiog klauskite ir jums padėsime išsirinkti.

Dėl parinkimo ir užsakymo kreiptis

Jonas Kalinauskas

mob. tel.: +370 613 78993
jonas.kalinauskas(eta)boplalit.lt

Dėl parinkimo ir užsakymo kreiptis

UAB BOPLALIT

Telefonu.: +370 37 298989
info(eta)boplalit.lt